HOTEL MAFFIJA 3

W czerwcu 2023 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w III edycji rapowego projektu „Hotel Maffija 3”, gdzie opracowałem przy kawałkach takich jak:

-„Rusztom” w składzie: Białas, Tomb, Żabson, Nypel, Janusz Walczuk, Jacuś, Szaran, Fukaj, Michał Anioł, SHADOW, Lanek i wxrrior. Odpowiadałem tutaj za montaż, dodatkowe efekty VFX i nagrania dronem fpv na pięknym polu golfowym. Nagraniem i kolorami zajmował się @alexander.pieniazek a grafferem był Bartosz Brylant.

-„Czerwone słońce” w składzie: Bryan, po prostu Kajtek, Solar, Białas, Szymon_C i Veri. Tutaj zająłem się w całości editem, od kolorów do efektów. Za nagrania odpowiadał tutaj @alexander.pieniazek.

-„Pieniądze i sława” w składzie: Mata, Sobel, Białas, Kinny Zimmer, Pedro. W tym teledysku odpowiadam za nagrania dronem DJI. Resyżerem w tym klipie był @_franeknowak, operatorem kamery był @alexander.pieniazek a grafferem był Bartosz Brylant.

-„Na drugi koniec świata” w składzie: po prostu Kajtek, Bryan, Janusz Walczuk, Białas, Nypel, Szaran, Michał Anioł, Deemz i SHADOW. Tutaj miałem przyjemność latać dronem FPV. Za montaż i nagranie odpowiadali: Kote Dolidze i Eugene Demchenko, za światło odpowiadał Bartosz Brylant.

Bardzo dziękuję za współpracę wszystkim osobom, które ze mną współpracowały. Całemu Nobocoto, za możliwość wyjazdu. Było to super wydarzenie w moim życiu, które wiele mnie nauczyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowe pomocne treści na blogu!

Jeśli interesują Cię tematy związane z branżą projektowania lub programowania zobacz posty.